Yardım ve Destek

Size vermiş olduğumuz hizmeti değerlendirip gerekli düzeltmeleri yapabilmemiz için sizden gelen geri bildirimlere önemli veriyoruz. Talepleriniz sonrasında tarafınıza en kısa sürede şikayet ve öneriniz ile ilgili geri dönüş yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz.
Karaderili Şirketler Grubu bünyesinde bulunan tesislerle ilgili yaşamış olduğunuz herhangi bir sorunu destek ekibimizle paylaşabilirsiniz. Sizden gelen geri bildirimlere önemli veriyoruz. Talepleriniz sonrasında tarafınıza en kısa sürede şikayet ve öneriniz ile ilgili geri dönüş yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz.
Bakım Aidat hakkında yaşamış olduğunuz herhangi bir sorunu destek ekibimizle paylaşabilirsiniz. Sizden gelen geri bildirimlere önemli veriyoruz. Talepleriniz sonrasında tarafınıza en kısa sürede şikayet ve öneriniz ile ilgili geri dönüş yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz.
Rezervasyon Sorunları hakkında yaşamış olduğunuz herhangi bir sorunu destek ekibimizle paylaşabilirsiniz. Sizden gelen geri bildirimlere önemli veriyoruz. Talepleriniz sonrasında tarafınıza en kısa sürede şikayet ve öneriniz ile ilgili geri dönüş yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz.

img

Canlı Destek

_+